نام کاربري : پسورد : يا عضويت | رمز عبور را فراموش کردم


قوانین انجمن
بسم الله الرحمن الرحیم
1- انجمن هواشناس ایرانیان در راستای بالابردن سطح آگاهی شما در مسائل هواشناسی و علوم جو فعالیت میکنند و محتوای این سایت با قوانین اسلام و ایران همخوانی میکند . پس لطفا از زدن تاپیک هایی که با شئونات اسلامی مغایرت میکند پرهیز نمایید .
2-درصورتی که تاپیک های خود را در بخش مربوطه به عمل نیاورید طی یک تذکر برای بار بعدی اخطار خواهید گرفت.
3- درصورتی که مطلبی را از سایتی کپی میکنید منبع را ذکر نمایید . درصورت اعتراض مدیر سایت منبع ضمن حذف تاپیک شما اخطار خواهید گرفت .
4- درصورتی که فایلی را داخل انجمن برای دانلود به اشتراک میگذارید و یا داخل همین انجمن پیوست میکنید ، پسوردی روی فایل نگذارید . در صورت عدم رعایت این مطلب طی دو تذکر اخطار خواهید گرفت .
5- قرارگیری عکس و والپیپر درصورتی که حجم آن ها مناسب است باید به صورت مستقیم باشد و از آپلود آن ها داخل فایل زیپ یا رار و ... پرهیز کنید . رعایت این قانون صلاحیت مدیریت را برای ما تاکید می کند .(بجز مواقع ضروری و مهم)
6- از درج عنوان هایی که هیچ ربطی به محتوای تاپیک ندارد و تنها برای جذب کاربر است خودداری کنید . در صورت عدم رعایت این مطلب درون همان تاپیک متوجه عنوانتان میکنیم تا آن را اصلاح کنید . عدم اصلاح عنوان شما را با اخطار مواجه میکند .
7- برای تشکر از دکمه ی تشکر استفاده کنید . رعایت این مطلب نشان دهنده ی قانون مداری شماست .
8- از درج جملاتی همانند \" تشکر یادت نره \" یا \"نظر بدید\" اجتناب نمایید . عدم رعایت این مطلب طی دو تذکر شما را با اخطار مواجه میکند .
9- مسائل شخصی ، اختلافات و ... را درون پیام خصوصی حل کنید . و در این رابط تاپیک نزنید . در صورت این کار بدون تذکر اخطار دریافت میکنید . اگر تاپیکی در این مورد بزنید قفل خواهد شد .
10- در صورتی که در حل اختلافات ، شکایات ، مشکلات و ... خود با دیگر کاربران ناتوان بودید به مدیریت پیام خصوصی دهید و یا از طریق ارتباط با ما اقدام کنید .
11- در صورتی که قصد دارید انجمن هواشناس ایرانیان را ترک کنید در صورت دلخواه میتوانید تاپیک خداحافظی بزنید . اما تنها شرط آن این است که یک رده بالا تر از کاربر معمولی باشید . درصورت رعایت نکردن این قانون بدون تذکر اخطار میگیرید .
12- استفاده از شکلک های انجمن آزاد است و هیچ منعی ندارد .
13- استفاده از هر عکسی به عنوان آواتار به جز عکس های مستهجن آزاد است .
15- زدن تاپیک هایی که تاپیک هایی جامع مختص به آن ها وجود دارد جایز نیست . و در صورت عدم رعایت طی دو تذکر اخطار دریافت خواهی کرد و تاپیکی که مطرح کردید حذف خواهد شد .
16- اگر در تاپیکی با بی احترامی کاربری مواجه شدید از بحث با آن شخص درون تاپیک پرهیز کرده و موضوع را در ارتباط با ما و یا پیام خصوصی به مدیریت مطرح سازید . در غیر این صورت به جای اخطار دادن به کاربرخاطی به شما اخطار خواهیم داد .
18- ناسزا گویی مستقیما اخطار دارد .
19- درصورتی که داخل تاپیکی تبلیغ نمایید ، ضمن حذف تبلیغ تذکر داده میشود و در صورت تکرار اخطار خواهید گرفت .
20- و در پایان درصورتی که هر یک از این قوانین توسط مدیریت نیز رعایت نشود اعتراض خود را به همراه مدرک (به صورت عکس) درون بخش انتقادات و پیشنهادات قرار دهید . تا به مدیریت نیز اخطار داده شود